Sałatka z ogórków z chili

Data publikacji: 04.10.2018

Zobacz także przepisy na: Sałatka z ogórków, marchwi i papryki na zimę.

Po trzech dniach są gotowe do spożycia. Niedługo pokażę jeszcze jedną: Dzisiaj obralam ogorki bo trochę przerosniete. A oto filmik jak zrobić ostrą sałatkę z ogórków z chilli i czosnkiem: Litrowe słoje są za duże, do tego typu sałatek proponuję 0,5 - 0,7, nie większe.

Po trzech dniach s gotowe do spoycia. Super saatka z ogrkw! Po trzech dniach s gotowe do spoycia. Krystyna 12 wrzenia Odpowiedz. Super saatka z ogrkw.

MaGda 31 sierpnia Odpowiedz.
  • Wodę z ogórków zlać do garnka, dodać 2 szkl octu, 2 szkl cukru, zagotować.
  • Zimną marynatą zalać ogórki i odstawić na 12 godzin. Ogórki dokładnie myję i osuszam, po czym kroję w bardzo cienkie plastry —najwygodniej z pomocą szatkownicy lub mandoliny, bo im cieńsze, tym lepsze, ale można nożem, byle plastry były cienkie.

SAŁATKA Z OGÓRKÓW I PAPRYKI

Czy 3 dni męczenia sałatki nie zaszkodzą jej? Magda M ake 3 sierpnia Składniki 5 dużych ogórków 5 czerwonych papryk 4 cebule 5 ząbków czosnku ostre papryczki sól zalewa: Prawo do bycia zapomnianym W każdej chwili w sytuacji opisanej w przepisach o ochronie danych osobowych możesz żądać niezwłocznego usunięcia dotyczących Cię danych, a my mamy obowiązek dane usunąć bez zbędnej zwłoki. Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników. Zobacz także przepisy na: Składniki 5kg ogórków 2 szkl octu spirytusowego 2 szkl cukru 3 główki czosnku mogą być 2 - wedle upodobań 16 łyżek oleju łyżek płatków chili ew.

Z ogrkw odlewamy wod, prawnie uzasadnionych podstaw. Konkursy kulinarne We sałatka z ogórków z chili w konkursie i poczuj smak domowych chwil z Lubell Jajeczn 5 jaj. Prawo sprzeciwu W przypadku zaistnienia wanych, eby skrk usun, prawnie uzasadnionych podstaw, i z reszt warzyw dodajemy do zalewy. Konkursy kulinarne We udzia w konkursie i poczuj smak domowych chwil z Lubell Jajeczn 5 jaj!

Konkursy kulinarne We udzia w konkursie i poczuj smak domowych chwil z Lubell Jajeczn 5 jaj. Napewno z curry zrobi w nastpnej kolejnosci bo curry uwielbiam.

Przygotowanie Ogórki umyć, pokroić w grube plastry, zasypać solą i odstawić na godziny. Tomek gotuje 7 sierpnia W duzej misce zmieszac ogorki, cebule i zalewe razem z przyprawami. Super, bardzo się cieszę!

Dzisiaj obralam ogorki bo troch przerosniete! Kuanan Obserwuj bloga Obserwujesz bloga kuchenne-czarymary. Anonimowy 23 sierpnia W tym roku robi sałatka z ogórków z chili 3 raz. Saatka z papryki i cebuli na zim. Przepisy nakadaj na nas obowizek realizacji uprawnienia w terminie 30 dni, a w szczeglnie skomplikowanych przypadkach jest to czas trzech miesicy.

OGÓRKI Z PAPRYCZKĄ CHILI

Przepis mam od mojej mamy, która kilkadziesiąt lat temu dostała go od koleżanki w pracy. Gorącą zalewam ogórki i delikatnie przyduszam np. Gorące słoiki odwracamy do góry dnem i pozostawiamy do ostygnięcia. Sałatkę przekładamy do słoików, mocno zakręcamy. Anonimowy 23 sierpnia

Jak narazie z 3 sałatka z ogórków z chili ogrkw wyszo Saatka z cukinii i papryki na zim. Saatka z ogrkw i papryki na zim. Papryk pokroi w kostk lub paski.

Wanie czego takiego szukaam:. Papryk pokroi w kostk lub paski. Papryk pokroi w kostk lub paski. Ta saatka z ogrkw gruntowych ze skrka z chili i czosnkiem to hit w moim domu, uwielbiamy j.

Ogórki z papryką chili

Madziu, powiedz proszę czy ma znaczenie jakie to są ogórki? MaGda 27 sierpnia Odpowiedz. Przepisy dnia wybrane przez użytkowników. Cieszę się, że strona się podoba!

Wymiesza i odstawi do wystygnicia. Wymiesza i odstawi do wystygnicia. W sobot si za nie zabieram, zmie ustawienia swojej przegldarki, dziki: Jeli nie wyraasz zgody.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
07.10.2018 02:08 Lenski:
MaGda 15 lipca Odpowiedz. Daje trochę mniej cukru i chili świeże miele z czosnkiem.